Dakar uvidíte v České republice! 24. března 2019 na Autodromu v Sosnové

Děkujeme Ti za sdílení
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Akce na Autodromu v Sosnové

Největší setkání závodníku z Dakarské rally a dalších maratónských offroad soutěží se uskuteční 24. března na Autodromu v Sosnové.

V těchto dnech se naši borci, kteří závodili za volanty soutěžních vozidel a za řídítky motocyklů vrací z maratónské Africa ECO Race a slavné rally Dakar, která je označována za nejtěžší rally světa. Závodníci z Dakaru a dalších offroadových a maratónských soutěží se letos znovu sejdou na Autodromu v Sosnové u České Lípy při MOGUL Dakar Setkání. Toto největší setkání závodníků z Dakaru a dalších soutěží se odehraje v neděli 24. března a diváci zde uvidí špičkovou dakarskou techniku v servisním zázemí i na trati autodromu, kde bude připravená i atraktivní offroadová trať.
MOGUL Dakar Setkání každoročně láká více a více diváků a stává se z něj jedna z největších motoristických akcí v Libereckém kraji. Popularita Dakaru je v České republice nevídaná a věřme, že výkony domácích borců tomu letos na Dakaru a Africa ECO Race ještě více pomohou.

Stejně jako v minulých letech uvidíme domácí špičku dakarských závodníků v kategorii kamionů, automobilů, motocyklů i čtyřkolek.

Všichni závodníci budou své umění předvádět na trati autodromu v Sosnové, kde budou mít diváci jedinečnou možnost vidět tolik dakarské techniky pohromadě i v akci na atraktivní trati. Skoky a šotolinovou část okruhu si jistě užijí dakarští i další závodníci z offroadových disciplín, kteří v loňském roce skvěle doplnili pestré startovní pole. V depu budou moci diváci shlédnout dakarskou techniku z naprosté blízkosti a popovídat si se soutěžáky přímo z očí do očí. Velkou atrakcí MOGUL Dakar Setkání je i závod RC modelů dakarských nákladních závodních automobilů, které potěší nejenom ty nejmladší návštěvníky setkání.

V letošním roce již účast přislíbily špičkové české dakarské týmy a uvidíme i několik závodníků ze zahraničí.

Pořadatelé MOGUL Dakar Setkání v Sosnové slibují, že letos se určitě nikdo nudit nebude. Poznamenejte si do svých kalendářů datum neděle 24. března 2019, protože nikde jinde vám nebude Dakar v České republice tak blízko, jako právě v tento den v Sosnové. Těšíme se na vás na MOGUL Dakar Setkání 2019.

Organizační tým Global Assistance Racing Aréna
Ing. Petr Eliáš
e-mail: press@autodrom.cz
web: www.autodrom.cz

Napsat komentář